HAKKIMIZDA
Anasayfa        HAKKIMIZDA

OKD Polimer Olarak...

2004 yılında Gebze'de faaliyete başlayan OKD Polimer , bilgi ve endüstriyel tecrübesiyle, makine imalatı, otomasyon, konveyör bant ve endüstriyel ürün satışı yapmakta ve yüksek teknolojili mühendislik çözümleri üretmektedir.

2011 yılında mühendislik plastiklerinden, döküm polyamid üretimi için yatırımlarını tamamlamış, levha ve takoz üretimi yapılarak yedek parça imalatına başlamıştır. Mekanik tasarım, elektronik tasarım, yazılım uygulamaları ve yeni ürün geliştirme, probleme özel çözüm üretimi, sistem entegrasyonu işleri yapılmaktadır.

OKD, konularında tanınmış ve güvenilir firmaların ürünlerinin satışını yaparak, teknik desteğini ve satış sonrası servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Gelişmiş tasarım ve üretim donanımlarına sahip yüksek nitelikli kadrosunun yarattığı sinerji, OKD'nin yenilikçi çözümlerinin arkasındaki en büyük güçtür.

En yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak ve ISO9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi'ni uygulamak firmanın kalite politikası olarak benimsenmiştir.

Vizyonumuz

Makina ve mühendislik plastikleri imalatı alanında, bilgi, hizmet ve teknoloji yoğun mal üreten, küresel pazarda ticari faaliyette bulunan, yenilikçi, öncü, saygın ve güvenilir bir kurum olmak.

Misyonumuz

Yüksek vasıflı profesyonel kadrosuyla, teknik altyapısıyla, geniş ürün yelpazesiyle, stok olanaklarıyla ve uygun fiyatlarıyla, tek kaynaktan, projelendirme, üretim, işletmeye alma, satış, danışmanlık, servis ve destek faaliyetlerinde bulunmak.